BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 5588204
nr 558 8204
Kandelabrar
1 par, pläter, 1800-tal, delbara, höjd: 48 (en har lagning)
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 15 december 2008
13/12 22:25:21
Pläter